December 2012

ALCOOLIQUE

26. december 2012 at 19:24 | Freezy |  oznámení
Zdravím! Chtěla bych vás vyrušit z vánočního váleníčka u televize a oznámit Vám, že jsem si založila nový blog! Je zaměřen výhradně na fotografie a výtvarnou činnost vytvořenou mou maličkostí.

ALCOOLIQUE.BLOG.CZ

Pozor! NEznamená to, že s Currently je konec!!! Dále sem budu přispívat, ale pouze grafiku a moje kecy ze života.

Update #79

22. december 2012 at 14:31 | Freezy |  updates


Zduřte lidi! Trochu se stydím, že jsem se neozvala dřív, spíše není co přidávat, na grafiku jsem moc líná a na ostatní věci taky. Jediné co jsem za tento měsíc spatlala jsou tyhle zvytečnosti. Asi jsem v období zimního spánku nebo co :P Měla jsem dost napilno ve škole, mikuláš (o kterém jsem psala v minulém článku), nakupování dárků a spoustu dalších věcí. Dneska mám v plánu se jenom válet u počítače. Od včerejška se dívám na anime Suki-tte Ii na yo. neboli Say I love you. Tohle anime jsem si zamilovala, bohužel není ještě dokončené, takže budu muset zase čekat každý týden na nový díl :((( No nic zpět k Vánocům, budu je trávit na chatě v jižních Čechách. Už se hrozně těším, ale vůbec si neuvědomuju, že nějaký Vánoce vůbec jsou, vůbec na mě vánoční atmosféra ještě nedolehla. Což je asi poprvé v mém životě, ani jsme s mamkou letos nepekly, protože jsme nestíhaly. No nevadí, nějaké jsme dostaly od známých. Ještě, že jsem stihla nakoupit alespoň dárky. Pro mamku jsem koupila šperkovnici, kterou si už nějakou dobu přeje. Dále tričko a kvalitní podkolenky. Pak nějaké ty maličkosti pro nejbližší a končím :P No a co vy? Jak si užíváte zasloužené vánoční volno? A jaké dárky jste vymysleli vy? Pro teď se s vámi loučím, papaaaa...
PŘEJI VŠEM KRÁSNÉ VÁNOCE! HODNĚ RODINNÉ POHODY A LÁSKY!
(asi takto teď vypadám :D)

V hlubinách lesních porostů...

1. december 2012 at 11:37 | Freezy |  photography
Hezký sobotní den přeji a pokud právě obědváte přeji dobrou chuť. Zveřejňuji slibované fotky s houbičkami, které jsem nafotila přibližně před měsícem a půl. Nejvíce hrdá jsem na první, pro mě je to jedna z nejlepších mých fotek - ne-li ta nejlepší. Co to? On už je prosinec?! To to letí... Ve čtvrtek budeme se spolužákama dělat mikuláše pro naší školu. Obětovala jsem se a jdu za andílka, takže během následujících dní si musím připravit kostým. Hlavně křídla budou oříšek, ale nějak to zvládnu. Asi si říkáte proč až ve čtvrtek, je to proto, protože ve středu skoro všechny holky (včetně mě) hrají za školu florbal. Sportu zdar!