October 2012

Anime list

25. october 2012 at 9:31 | Freezy

Seznam anime, které sleduji nebo jsem sledovala. Tahle vášeň mě chytla už od mala, kdy jsem se dívala na Pokémony, Sailor Moon (4 roky), Trochu starší (8 let) mě dostal Shaman King na Jetixu, poté jsem "dospěla" k Narutovi a kolem 13 let jsem začala sledovat Naruto shippuuden online na netu. Pamatuji si, že když jsem doběhla všechny díly - první díl, na který jsem musela týden čekat byla 81. :D Což už je dost dávno! Teď když se tak dívám je to dneska přesně 4 roky! Wow! náhoda!!! Asi po půl roce jsem se trochu rozkoukala. Začala jsem číst i mangu, Bleach jsem sledovala o letních prázkách následujícího roku. A pak už to se mnou šlo z kopce :D Jak vidíte, dnes mám za sebou více než 40 anime. Tady jsou:

Pár posledních okvětních lístků

22. october 2012 at 18:16 | Freezy |  photography
Když už grafika moc nepříbývá, alespoň ty fotky a jiná tvorba ano... O víkendu jsem byla v Praze, slavili jsme v pátek se známýma narozeniny a v sobotu jsme zašli oprášit náhrobní kameny naší rodiny v Olšanských hřbitovech. *trochu černého humoru* :D K fotkám - Poslední (do)květy, které se daly v tuto dobu najít. Dvě poslední fotky jsou pořízeny z chaty asi před 2 týdny a druhá fotka je z kytičky co jsem dostala k svátku :) Tohle jsou jen takové zbytky, další fotky přídám na téma lesa.

Update #76

14. october 2012 at 17:01 | Freezy |  updates

Nějaký ten report aby se neřeklo. Konečně se fanoušci Upířích deníků dočkali! Jelikož u nás ve třídě jsou téměř všichni (až na kluky a dvě holky) naprosto do tohoto seriálu zažraní, naplánovali jsme si takovej holčičí večírek na oslavu nové série. Kamarádka má 3D televizi, takže jsme se všichni pohodlně usadily na gauč s 3D brýlemi a zkloukly poslední díl minulé série (až jsem se divila kolik jsem toho zapomněla) a podívali jsme se na další. Nečekala jsem tak obsáhlý děj, myslela jsem, že všichni budou šílet kolem Eleny, která bude sobecky myslet jenom sama na sebe a nebude chtít se stát upírem. Na jednu stranu mě potěšilo, že se přeměna udála už v 1. díle avšak na stranu druhou nic to nezměnilo na tom co Elena cítí k Damonovi :( Ta scéna na střeše se Stefanem vypadala jako na konec celé série :/ Chudáček Damon :( Začíná se mi líbit Tyler alias Klaus, ta scéna v lese byla b-o-ž-í! No nic, ti kteří TVD nesledují si asi moc nepočetli :D Snad příště :) Přidám další tvorbu (buď fotky nebo kresby a malby)

Skici spolužaček

7. october 2012 at 21:13 | Freezy |  Drawing/Painting
Aloha! Je to už téměř věčnost co jsem nepřidala nic ze své "umělecké sbírky", přičemž většina leží pod postelí. Od září už zase chodím do výtvarky, takže mám každý týden nové práce. Tady jsou první z nich, které jsem kreslila před 2 týdny. Spolužačky z kroužku. Omlouvám se za kvalitu, ale na skenování byl formát moc velký. Budu ráda za jakýkoli komentář a kritiku :)

Přítel je ten, kdo o vás ví všechno a má vás pořád stejně rád.

2. october 2012 at 16:23 | Freezy |  photography
"Přítel je ten, kdo o vás ví všechno a má vás pořád stejně rád."
Elbert Hubbard
Slibovaná várka fotek z chaty. Mám jich ještě mnohem více (hlavně z lesa), ale rozhodla jsem se to rozdělit do min 2 článků. Na prvním dvou fotkách vám s potěšením mohu představit své morčátko Bubíska (Bubák), je to takový moje telátko. Mám ho už skoro 6 let. Klidně ho můžu na zahradě nechat pobíhat a on neuteče :) Doma se ale nechce procházet a když ho položím na zem zachvilku se podělá strachy :D Je jedinečný tím, že má kolem levého oka a na zadečku černý flek. Tělo má půlku hnědou a půlku bílou. Dost už o Bubovi. Zbytek jsou fotky přírody, pár fotek navíc jsou na fb. Pádim se učit. Papa!!!