September 2012

Update #75

27. september 2012 at 23:06 | Freezy |  updates

Mám naspěch, takže nečekejte žadnou slohovku. Minulý víkend jsem udělala podzimní design (já se té šedé nemůžu zbavit ani na designu o podzimu!). Ve škole celkem fajn, až na to že dneska a včera jsem tam nebyla, protože jsem ležela v posteli - nemocná... Už je mi líp. Zítra jedem na chatu. Beru foťáček! Nafotím vám nějaké podzimní fotky :) + vám sem příští týden hodím nějaké práce tužkou a štětcem. Mimochodem jsem začala zkoušet malovat v Paint tool Sai, skvělý program!! Doporučuji! Mám v plánu v nejbližší době vyzkoušet i tablet, kterej mi tu už nějakej ten rok leží v koutě. Zkoušela jsem na něm před asi 2 lety, ale nešlo mi to. Třeba se to zlepší. Zatím maluju myší. Tady máte ukázky s lineartem z nejnovější Naruto mangy - Obito , Rin. Na to, že to bylo na zkoušku, jsem spokojená :) Dneska jsem už unavená, přeji hezký prodloužený víkend :)


Update #74

16. september 2012 at 9:50 | Freezy |  updates
Dobré nedělní ráno! Pomalu se chýlí ke konci další víkend. Dneska se musím učit! Zítra píšu test na 1. světovou a umím jenom sarajevský atentát. Téměř celý včerejšek jsem dělala design pro paranormal, dal mi dost zabrat, admin je spokojený a to je nejdůležitější. Tohle je nejspíš poslední objednávka na dlouhou dobu. Nové objednávky přijímat nebudu. Jednak proto, že jsem ve stresu když to nestíhám (pro paranormal byla objednávka od konce července a to že jsem jí stihla za méně jak 2 měsíce, mi zlepšuje reputaci), dále také proto, že mě nebaví ten design nastavovat :D Takže teď si dám chvilku pauzu, určitě do vánoc. Z toho taky vyplývá, že se objeví možná více volných designů - uvidíme. To je asi vše co jsem chtěla říct, přeji hezkou neděli :)

V lásce a umění se nedá opisovat, každý se musí vyjádřit po svém.

10. september 2012 at 20:19 | Freezy |  photography
"V lásce a umění se nedá opisovat, každý se musí vyjádřit po svém."
Romain Rolland
Další týden započal. Popravdě jsem zvědavá jak celý rok přežiju. Dneska jsme měli poprvé semináře. Minulý rok byl na výběr buď biologický nebo Zsv. Po dnešku jsem ráda, že jsem se rozhodla pro tu Bio - poznávání kytiček a kreslení jich mě baví :) Když už jsme u toho kreslení, dnes jsem byla po několika letech ve výtvarce. Rozhodla jsem se, že se pokusím jít na architekturu, ale ještě to není na 100% jistý. Matiku k smrti nenávidím, tak uvidím. Teď už tu mám však zbytkové fotky z prázdnin.

Update #73

2. september 2012 at 20:38 | Freezy |  updates

Prázdniny končí! Pro někoho skvělá zpráva, pro většinu však pocit nejistoty z nadcházejících měsíců. Nejsem si jistá, ke které skupině se přikláním více. Jisté však je, že mám v úmyslu se tento rok snažit, abych neměla problémy ke konci pololetí. Snad se mi zadaří a projdu s klidem v duši do dalšího ročníku - tedy maturitního. Vzhledem ke strašnému rozvrhu, který byl vystaven na webových stránkách naší školy, nejsem si úspěchem příliš jistá. Máme sice každý den od 8:15, avšak dva dny do 16:30 a jeden do 15:35. Tento rok máme nově i semináře. Nejspíš jsem to už psala, většina spolužáků si vybrala Ssv a to mi rozhodně nevyhovuje! Musela jsem se tedy přidat do semináře biologického, snad první měsíce vysvětlování od začátku stavbu buňky, bakterie, pletiva, apod. přežiju ve zdraví. Od kytek výš mi biologie nevadí. Zítra začne můj den nejspíš tak jako na avataru v tomto článku a uvědomím si, že zase začně koloběh učení, stresu a práce. Když už jsme u avataru - tento týden jsem na netu zkoukla Captain America, První Avenger a Avengers. Možná většina z vás se mnou bude nesouhlasit, ale mě se rozhodně více líbil Captain America. Byl tam příběh, zápletka, sexy superhrdina... podle mě jeden z nejlepších filmů, co jsem v poslední době viděla. Naproti tomu Avengers - film fajn, hlavně Loki se mi tam dost líbil, ale přišlo mi to bez...mmm... něco mi tam prostě chybělo. Vím, že to navazuje na filmu Iron man a Thor, které jsem neviděla (chystám se na ně), ale chtělo to něco chytlavějšího. Toť můj názor. Přeji hezký začátek nového roku!