August 2012

Update #72

24. august 2012 at 12:25 | Freezy |  updates

Po 5 měsících a 10 dnech je tu nový design! Už to fakt chtělo změnu. Ještě je tu pár drobností, které je potřeba vylepšit. Hlavně mě dost naštvalo, když jsem upravovala sekci volných designů a celé to přestalo odkazovat na náhled a stahování. Já blbá jsem si pro jistotu nezkopírovala html. ach jo... Něco jsem už spravila, ale ještě si budete muset počkat na příští týden, protože za chvíli odjíždím na chatu. Mám naspěch, takže rychle shrnu co se v tomhle týdne stalo. V úterý jsem si přes net koupila paletu očních stínů s asi 100 odstíny, někdy během příštího týdne si je půjdu vyzvednout. Snad bude ok. Ve středu jsem se byla ostříhat a mám vlasy kousek pod ramena. Velká změna! Ostříhala mi tak 15-20 cm! To je k mému životu tak vše. Mimochodem, nedávno jsem udělala design s Ianem Somerhalderem. Tak snad se vám tu líbí zas o něco víc. Papa!!

Každý člověk dělá chyby, ale jen hlupák u nich zůstává.

22. august 2012 at 11:49 | Freezy |  photography
"Každý člověk dělá chyby, ale jen hlupák u nich zůstává."
Marcus Tullius Cicero
Další slíbené fotky. Mám ještě další, ale ty si nechám na příště :) Jsou zase z chaty. Nově zveřejňuji fotky i na fb! Podpoř můj blog i tam :) díky. Plánuji nový design, jenže mi pořád nejde nic splácat, už jsem asi vyčerpala inspiraci nebo co. Nevím, prostě to nejde - od pondělka se o něco pokouším a pořád nic.

Sicílie, 2012

15. august 2012 at 10:50 | Freezy |  photography
V anketě na plné čáře zvítězila Sicílie, což mě potěšilo. Fotky s macro obrázky zveřejním možná ještě během tohoto týdne. Takže se rovnou vrhnem na věc. Na dovolené jsem tam byla na 8 dní (28.7.-4.8.2012). Během včerejška a dneška jsem si upravila fotky (přidala jsem jen kontrast a živost), pro zvětšení stačí kliknout pravým tlačítkem myší a dát zobrazit obrázek na nové kartě nebo něco podobného (podle prohlížeče který používáte)


Po pár chvílí letu se krásně vyjasnilo a byl výhled na Italské Alpy (obr.3), pak jsme konečně uviděly moře (obr.1). Při slítání se mi zalíbila pole všude po Sicílii (obr.4) a nádrže s užitkovou vodou.

Sláva, nazdar výletu!

13. august 2012 at 14:14 | Freezy |  oznámení
Přežila jsem! Nespadlo letadlo, neunesla mě mafie, neutopila jsem se, nesežral mě žralok, nepřejelo mě auto (ikdyž tomu nebylo daleko vzhledem k tomu, že ve většině městech Sicílie nejsou chodníky). Tolik nástrah a já jsem zase tady a píšu Vám! :))) Dnes se ještě nebudu rozepisovat ze svých zážitků. Napíšu pak report s fotkami. Teď mám ale dilema, které fotky zveřejním dřív. Mám jich totiž spoustu. Takže mi dole v anketě prosím pomožte :)))