June 2012

Ptej se!

30. june 2012 at 8:00 | Freezy |  Ankety
Dobré ráno, milí pozůstalí...
Za chvíli odjíždím na týden na chatu, nebudu se ozývat... chci si užít prázdniny. Vrátím se v neděli 8.7. a do té doby chci, aby se tu něco dělo. Vymyslela jsem interview, ve kterém se mě můžete zeptat na téměř cokoliv. Prosila bych vás vyhýbejte se otázkám typu "Uděláš mi design?" apod. NE! neudělám! Každý může napsat kolik chce otázek. Odpovím však jen na některé, které si vyberu až se vrátím. Děkuji za zapojení...

Update #69

22. june 2012 at 20:39 | Freezy |  updates


Krása, konec tohoto týdne si užívám... Konečně! Stres z věčného šprtání je za mnou. Ale víte co? Vyplatilo se to :))) Budu mít vyznamenání, jsem na sebe pyšná! :) Vyznamenání jsem už hezkou řádku let nedostala. Taky je to mé nejspíš poslední *zrůdná představa příštího roku*. Trochu mi cukají koutky, když si přečtu články, které jsem psala před rokem typu "Budu mít 4ky, ale hlavně, že nebudu přezkoušena." . Příští týden bude odpočinkový, výlety a návštěvy různých kulturních akcí. V pondělí jdeme do planetária, v úterý zůstávám doma (mělo se jet do Třebíče, ale nikdo ze třídy tam nejede, tak jsem to taky vzdala), ve středu do kina na West Side Story, ve čtvrtek návštěva jaderné elektrárny Dukovany a pátek vysvědčení. Pro mě však nejvyšší prioritou jsou dodělat designy a kreslit mangu. Už mám 2 a půl strany. Napadlo mě to ve středu a s kamarádkou jsem začala promýšlet příběh. Nebudu vám ho samozřejmě říkat, počkejte si až na komix. Snad se alespoň trochu chytne. Nevím kdy budu s 1.kapitolou hotová, takže zatím přesná data nezveřejňuji.

Update #68

11. june 2012 at 20:33 | Freezy |  updates

Zapoj se i ty!!!
ALOHA!!! Návrat zpět do reality, tak by se dalo jednou větou popsat pátek, kdy jsem přijela ze školního zájezdu na Mušově. Hned první den, jsme po příjezdu skočili na prkno a učili se základy windsurfingu. Další den jsme na sebe hodili neopreny a k prknu jsme přidali plachtu. Docela mě to bavilo, až na to, že bylo asi 17°C a voda ještě o něco méně. Divím se, že nikdo není nachlazenej. Byla jsem jedna z mála koho to bavilo. Ráda bych si to někdy zopakovala, ale určitě ne na moři, protože mořské proudy a vítr jsou nevyzpytatelné. Jeden den jsme se vydali na půldenní vyjížďku na kolech. Pro mě to byl docela horor, protože já kolo zrovna v lásce nemám => nesnáším kopce :DD Ale přežila jsem. Štěstí také bylo, že jen dva kluci byli přistiženi při popíjení "zakázaných nápojů" :D Takže jeli o den dřív než ostatní a teď čekají na postihy. Co by se od takových puberťáků dalo jiného čekat :P
Ale teď už je nový týden a staré problémy. Ještě, že ta škola už končí... prázdniny už se fakt hodí... Ve středu píšu písemný pololetky z frániny a ve čtvrtek ústní z frániny a angliny. Ale jelikož ústní z Aj je na 30 bodů a mě stačí 0 tak se budu soustředit hlavně na fráninu :/ Dneska jsem psala ještě ZSV, kde jsem potřebovala plnej počet, snad mi to výjde :/ Tenhle týden nějak přežiju a příští už bude docela odpočinkovej :) Přeji hodně štěstí ve školičce mládeži!!

Odjíždím na vodu (4.-8.6.)

3. june 2012 at 23:35 | Freezy |  oznámení
Bohužel nestihnu napsat ani update. Tento týden nebudu odpovídat na žádné vaše komentáře, emaily ani dotazy na fb... Jedu na vodu se třídou. Zítra ráno vyrážím na Mušov (jižní morava), kde strávím krásné dny plné windsurfingu, jízdě na kole a povalujících se ožralých spolužáků :D Přeji hodně štěstí ve škole a papa za týden :)))
Můžete dále hlasovat v anketě, těším se na vaše názory a myšlenky.
Freezy