May 2012

Anketa #2

30. may 2012 at 17:59 | Freezy |  Ankety

"Na jaké téma chcete volné designy na blog?"

Blíží se časy pohody a klidu - prázdniny!!! Vedle učení, malování a kreslení, čtení, sledování anime (btw začala jsem sledovat One Piece, zatím to na mě nijak extra nezapůsobilo, ale zkusím tomu dát nějakou šanci - jelikož jsem cca u 10 dílu mám před sebou ještě přibližně 420 dílů :DD), koupání se v moři a zahradničení na chatě budu mít fůru času XDDD Mám v plánu během začátku prázdnin dodělat objednávky, možná se pustit do nějakých free layů a od objednávek si dát nějakou chvíli pauzu. Nemám moc představu co u mě jde nejvíc na dračku, a tak jsem založila anketu, ve které se může každý zúčastnit.

Update #67

16. may 2012 at 21:48 | Freezy |  updates

Zdá se mi zbytečné se tu rozepsávat, protože stejně to většina z vás nečte. Takže si asi jako obvykle budu stěžovat na školu a nedostatek času. Žádnou velkou grafiku ode mě v příštím měsíci nečekejte. Musím vypracovat čtenářský deník, teď mě tak napadlo, že bych mohla nabídnou, že ten kdo mi vypracuje jednu knížku i s autorem, dostane design... Neee... :D Kecám :D Dále se musím učit na pololetky, namalovat závěrečný obraz do výtvarky a dalších milion věcí... Od 4. - 8.června jedu se třídou na vodu (na windsurfing), trochu se děsím jak to dopadne, ale o tom až později. Jinak... Hubnu! Šla jsem k dietoložce a koupila si výživový koktejl, který mi 2krát denně nahrazuje jídlo. Chuť není špatná, ale po 2 týdnech už mě to začíná nudit. Jedno balení je na měsíc, takže se docela těším až si koupím jinou příchuť. Dnes jsou to přesně 2 týdny a já zhubla asi 2kg, takže jsem spokojená, uvidím jak se to bude vyvíjet dál :)
Nemůžu uvěřit, že zrušili The Secret Circle! Štve mě to! Samozřejmě méně, než kdyby zrušili TVD, ale i tak :/ Proč to ukončili s tak otevřeným koncem :((( No nic se nedá dělat.
Jak jste si všimli přidala jsem design, byla to taková rychlovka, protože jsem se nudila. Nebyla jsem v depresi, nebojte :D Třeba ho někdo využije :)

Jaro je krásné pro toho, kdo zažil dlouhou zimu.

14. may 2012 at 21:32 | Freezy |  photography
Tři jarní fotky, které jsem chtěla zveřejnit už dávno, ale nějak nebyl čas. Jsou ze začátku dubna, kdy krásně rozkvétaly stromy. Nemám k tomu co jiného říct. Vzpomněla jsem si, že jsem vám ještě neřekla, jak bylo na animefestu... Skvěle! Moc jsem si to užila, zhlédla jsem velmi dobré cosplay divadlo a cosplay soutěž, které se s minulými lety nedá srovnávat, potkala jsem Torena a Ikyho, jak jsem si přála. Koupila jsem si plyšového Happyho. Samozřejmě jako obvykle se objevily nějaké technické nedostatky, ale atmosféra byla skvělá, takže si toho nikdo nevšímal. Už se těším na příští rok! :)))

Update #66

1. may 2012 at 12:38 | Freezy |  updates


Konečně mám za sebou nejspíš největší objednávku designu. Dělala jsem na ní několik měsíců. Fakt mě to bavilo :) Neznamená, že když mám za sebou jednu objednávku, že objednávat zase můžete. Bohužel ne a možná ani přes prázdniny je neotevřu, protože si chci vychutnat klidné letní prázdniny venku a ne se stresem abych něco stihla. Spíše se pustím do volných designů, ale prázdniny jsou ještě daleko.
Už se blíží animefest (již tento víkend) a já bohužel nestihla si vyrobit kostým, jak jsem psala, chtěla jsem jít za Maku ze Soul Eateru, ale nechám si to až na příští rok a pořádně to vypracuju. Letos jdu za normálního člověka :D Když mě tam někdo uvidíte a třeba poznáte, určitě se ozvěte!! :) Určitě plánuju zajít na Soutěž kostýmů, Návrat sépijky (minulý rok se mi tohle anime hodně líbilo!) Samozřejmě animekvíz, kterého jsem se účastnila i minulý rok a byla to fakt sranda, protože nás tam bylo asi jenom 20 a vytvořili jsme dva týmy. Divím se, že tam bylo tak málo lidí :/ Chtěla bych zkusit poprvé nějakej workshop, takže si asi vyberu kaligrafii. No tak tam na mě asi určitě narazíte ;) To je pro dnešek vše, tak sayonara minna! :)