April 2012

Francie + Španělsko 2012 (1.část)

29. april 2012 at 19:37 | Freezy |  photography
Školní zájezd
Kde: Jih Francie a sever Španělska
Kdy: 14. - 20. 4. 2012
Abych vás tu nenudila dlouhými obsáhlými články, budu komentovat pouze pár vybraných výstižných fotek :) Jsou zmenšené, takže pro zvětšení klikněte pravým tlačítkem myši a otevřit v nové kartě (název se může lišit podle prohlížeče)

Update #65

12. april 2012 at 22:41 | Freezy |  updates

Jelikož se můj zájezd do Francie a Španělska nezávratně blíží, je tohle asi poslední článek před odjezdem. Hrozně se tam těším, jede nás tam sice jen 26 + 2 profesoři, ale zato bude hodně místa v autobuse, takže si nestěžuju :) Abych vám upřesnila kam přesně jedu, je to pobřeží jižní Francie (Lyon, Avignon, Nimes,...) a poté směrem do Katalánska, do Barcelony. Trochu mě mrzí, že nejspíš bude zima. Naposled jsem byla se třídou takhle hromadně na zájezdu v Paříži a Londýně před 4 lety a jsem ráda, že od nás ze třídy jede 7 holek. Tohle je vlastně takový poslední zájezd, na který pojedeme takhle společně, protože příští rok třeťák a pak maturita :/Beru foťák, takže fotky později zveřejním :) Přeji hezký týden ve školičce!! :P :D

Mnohý žák prospívá špatně jen proto, že má víc rozumu než učitel.

3. april 2012 at 18:49 | Freezy |  photography
Ve škole musíme do 16.4. odevzdat seznam seminářů, přičemž jeden příští rok (ve třeťáku) a dva ve čtvrťáku. Z nich bych také měli maturovat. Já si ale nemůžu vybrat co chci. Jednak chci dějepis, ale dál si nejsem jistá. Měla bych docela zájem studovat architekturu a na to potřebuju se učit více matematiku, hlavně geometrii. Když jsem se šla zeptat matematikářky, jestli se u nás vyučuje deskriptivní geometrie /kterou bych zrovna potřebovala/, odpověděla mi, že se probírá jen na průmyslovce apod. a ne u nás. Takže mám další problém. Sama už bych se to asi nezvládla učit, protože se individuelně budu učit i dějiny umění a výtvarku. Protože mi počátkem příštího roku končí. Ještě, že mi ředitel povolil z toho odmaturovat. No nic to je k mým problémům pro dnešek vše.
Už je tomu nějaký ten den, kdy jsem nepřidala žádné fotky. Jelikož jsem vyhrabala nějaké staré a mazala jsem si pamět ve fotáku, protože potřebuji trochu místa až za chvíli odjedu do Francie, Španělska. Práčci jsou z léta - z Písku, kde jsem celkem často, protože o kousek dál máme chatu. Vřes je z pod Petřínské rozhledny. Vtipné, že na takových místech fotím takový blbosti :DDD Mám samozřejmě vyfocenou i rozhlednu a písecký most, ale nelíbí se mi to natolik, abych to zveřejnila :D A tulipánky jsme měli doma ve váze :)