March 2012

Update #64

26. march 2012 at 20:00 | Freezy |  updates
Ohayo! Mám poněkud spánkový deficit. Takže jsem dneska odpoledne chvilku schrupla. Změny času nesnášim! O víkendu jsem se nudila, a tak jsem si řekla, že se obětuju a podívám se na Fairy Tail. Sice na toto anime je spousta kritika, ale na druhou stranu jsou tam kouzelné charaktery. Děj není nijak zvlášť promyšlený, avšak ohrané téma odvahy a přátelství neomrzí. Doporučuju lidem, kteří se chtějí odreagovat. Novinky... mm... mimo to, že mám už zaplacenej animefest (na který jdu po třetí), začala jsem si vymýšlet kostým. Letos půjdu nejspíš za Maku (ze Soul Eateru), musím si vytvořit kosu :D Jinak jsem začala pracovat v Oriflamu. Chci si totiž něco přivydělat - ikdyž se to velmi špatně se školou a vším ostatním stíhá, protože musím každé tři týdny docházet do oriflame centra. Ve čtvrtek jsem byla na olympiádě z ČJ - ehm... předposlední :D ale aspoň si můžu říct, že jsem asi 40. z Brna :D Soutěžila jsem místo toho, abych šla do divadla na vyhlášení Učitele roku, které předcházelo činohře Zkrocení zlé ženy. Jelikož byla malá účast, jednatel s ředitelem se rozhodli celé škole zadat slohovku o představení. Vůbec ho nezajímá, že jsem byla reprezentovat školu. Fakt super!! Musím si najít nějakou recenzi na netu.

Update #63

14. march 2012 at 22:40 | Freezy |  updates


Dnes to nebudu moc natahovat. Život je pořád stejný. Jelikož nepíšu tento týden už žádný test (možná si jen napíšu zítra děják), udělala jsem design. Tam ten už mě tu vytáčel. Myslím, že tento by tu měl vydržet už déle :) Je tu menší změna, uvítací text + můj profil jsou v zápatí. Nevím jak dlouho se tu zase neozvu. Není to tím, že by mě to tu nebavilo, ale zabírá to tolik času. Nedokážu si představit, že bych měla nějakou fan stránkou, ve které je potřeba psát updaty tak 5x denně. Nechápu. Příjde mi, že jsem psala včera a ono už je to 11 dní. Velmi mě překvapily vaše reakce a odpovědi na můj předchozí článek. Jsem ráda, že jste mě nezavrhli a souhlasili jste se mnou. Děkuji! :) To je pro tuto chvíli vše, chce se mi spát a zachvilku se mi vybije baterka, takže papa :)

Update #62

3. march 2012 at 19:43 | Freezy |  updates
"Někdy je lepší mlčet než říct něco čeho potom můžeme litovat"
Tahle věta je naprosto pravdivá, ikdyž... možná jste z věty čekali nějaké osobní, citové výlevy, ale není tomu tak. Nedávno jsem si od jedné nejmenované osoby z deviantartu vypůjčila fotografii na lay. Napsala jsem jí/mu jestli si jí můžu použít (protože měl/a napsané, že je potřeba oprávnění). Nevydržela jsem to design jsem už měla hotový a poslala jsem jemu/jí odkaz. Po několika hodinách mi došel vzkaz, že pokud okamžitě design nesmažu, budeme to muset řešit přes právníky. Nikdy se mi nic takového nestalo, takže jsem samozřejmě design na deviantartu smazala, na nastaveném blogu zatím je, ale smažu ho v nejbližší době. Plyne z toho několik skutečností... Kdybych ten vzkaz nepsala, všiml by si toho někdo? Jelikož většině blogové komunitě nevěřím, je možné, že by mu někdo napsal. Ano, zžíralo by mě svědomí, ale na druhou stranu - když jsem se s ním dělala tolik hodin. Vím, že jsem udělala dobře, možná mě teď někdo odsoudí, ale měla jsem chuť ho tu vyvěsit ke stahování. Nechci abyste mě teď poučovali a kritizovali - ale upřímně řekli, co byste dělali vy?