January 2012

Update #59

28. january 2012 at 19:52 | Freezy |  updates

Zdravím! Už za pár dní jsou jarní prázdniny! Teda pro mě... Škola nám je spojila s pololetkama, které máme 3.2. Někteří jedou na hory lyžovat, protože já jsem ale takový antilyžař a od malinka jsem nelyžovala - nehodlám s tím začít. Když bude sníh možná bychom s mamkou zajely na chatu, ale uvidíme. V pondělí píšu asi 3 testy, z toho 2 - z dějepisu a chemie jsou opravdu velký Mě se tak nechce učit. Nejraději bych celé dny dělala grafiku a mangu, ale bohužel vzdělání má přednost. Navíc musím dělat 2 projekty z frániny do středy. Bude to zajímavý týden... Naivně jsem si myslela, že alespoň ten týden nám dají pokoj, ale ani omylem :/ Jsem teď opravdu zaneprázdněná - objednávek mám až nad hlavu, vypomáhám s čištěním a editací mangy Animetymu a ještě mám udělat jeden plakát na nějakou akci v jednom brněnském klubu. Je to pro mě taková první objednávka za peníze, takže snad se mi to dostatečně povede.

Update #58

20. january 2012 at 22:17 | Freezy |  updates
New design

Chtělo to nutně změnu, poslední dobou nemyslím skoro na nic jiného než na The Vampire Diaries a další seriály podobného rázu, a tak jsem se snažila udělat něco jednoduchého a úderného - myslím, že se celkem podařilo :) Zrekonstruovala jsem rozcestníky a smazala menu. Nejpotřebnější věci máte dole v zápatí. Strávila jsem nad ním jen chvíli, ale nastavování bylo horší :/ No nic, škola je za mnou. Nevím jak vy, ale dnešním dnem nám skončila jakákoliv šance si něco spravit. S vysvědčením jsem nadmíru spokojená. Když si vzpomenu na předešlá léta, kde ve vysvědčení nemohla chybět nějaká ta čtverka a teď budu mít jen 3 trojky. Mohla jsem mít a míň, ale nezdařilo se :/ Nejvíce mě potěšily pochvaly profesorů. Jak jsem si myslela, že tento víkend budu mít konečně volno, není tomu tak. Příští týden píšem dalších několik testů - a to ne malých :( oni nám nedají pokoj... A co vy? Jak vám vyšlo vysvědčení? Co vaši rodiče na to?

Artworks

20. january 2012 at 17:34 | Freezy
» PHOTOGRAPHY // focení mým Canonem 550D
» DRAWINGS & PAITINGS // kreslení a malování rukou, případně na počátači

Resources

20. january 2012 at 17:07 | Freezy
» PHOTOSHOP ACTIONs, PSDs // zrychlí úpravu fotek
» ICON BASES // pouze ořezané avatary bez úprav
» ICON TEXTURES // k úpravám icon bases
» LARGE TEXTURES // větší textury k úpravám v grafických programech
» TRANSPARENT PNGs // ořezané fotky a jiné obrázky
» LABELS // popisky do menu

About Freezy

20. january 2012 at 16:27 | Freezy
Freezy (17) - obyčejná středoškolačka, která si "užívá" studijního života a jediným jejím únikem z reality je tento blog o jejích žvástech a grafice. Rekreačně se pokouší i fotit, především přírodu a macro fotografie. Jejími mimopočítačovými koníčky jsou tenis, kreslení, japonština a Japonsko obecně. Není moc veliký čtenář a čtení bere spíše jako povinnost, než jako činnost zahánějící nudu a nepatří k lidem, kteří bez hudby nemohou žít.
Má ráda... tenis a jiné sporty, přátele, jídlo, filmy a seriály, Damona (TVD), chvíli klidu bez otravování ostatních
Nemá ráda... atletiku, uklízení, brzké vstávání, děti ve středním věku
Škola - oblíbené předměty - dějepis (hlavně středověk a raný novověk, ne moc 20.st.), výtvarka, čeština
neoblíbené předměty - Základy společenských věd (především práva), fyzika, matika
Email: free.zy@seznam.cz

Graphics

20. january 2012 at 16:26 | Freezy
» ICONS // avatary s velikostí 100x100px
» BLENDS, WALLPAPERS // koláže s menšími i většími rozměry
» ADD COLOUR // obarvené černobílé fotografie
» RETOUCHES // nikdo není dokonalý - tak tomu musí photoshop pomoci
» SIGNATURES // menší úvodníky ke článkům apod.
» ANIMATIONS // pohyblivé obrázky

Designs

20. january 2012 at 16:14 | Freezy

Historic city

19. january 2012 at 21:45 | Freezy |  photography
Fotky ještě z povánoční Prahy se většinou moc nepovedly, tady jsou pouze dvě... U té druhé je zázrak, že se mi podařila vyfotit. Je focena na Staromáku a to když jsem projížděla autem. Nikdy jsem tam autem nejela - v obvyklý všední den je to téměř nemožné...


Happy birthday Curretly.blog.cz!!!

14. january 2012 at 11:33 | Freezy |  oznámení
Je to přesně rok, co jsem napsala svůj první článek... Je to neuvěřitelný, že jsem tady vydržela tak dlouho. Vím, pro některé to zas tak dlouho není. Ale já déle než několik měsíců na žádném dřívějším blogu nevydržela. Chtěla jsem to oslavit trochu velkolepěji, ale bohužel nemám tolik času... Můžu jen doufat, že se blog dožije dalšího roku a já něco většího podniknu. Za ten rok jsem se toho dost naučila - hlavně o blogové komunitě. Popravdě... Ani si už nepamatuji, kdy jsem naposled řešila nějakou kopírku. Byly to jen maličkosti. Je to možná jen můj pocit, ale zdá se mi, že už ty blogové pipinky z toho vyrostly. Kéž bych měla pravdu... Během tohoto roku jsem dospěla do stádia, kdy nedělám designy jak na běžícím páse. (ikdyž cca 22 designů za rok není zas tak málo - v předešlých letech jsem jich dělala mnohem víc) Ale snažím se je dělat kvalitněji. No to je pro tuto chvíli vše...už jen dodat...
VŠECHNO NEJLEPŠÍ CURRENTLY.BLOG.CZ!!!

Update #57

13. january 2012 at 20:11 | Freezy |  updates

Děkuji bože! Pololetky mám za sebou! Dnes odpoledne jsem měla ústní zkoušky z angličtiny a dějepisu. Dopadlo to dobře. Tedy snad... Výsledky z angličtiny zatím nevím, takže mohu jen doufat. Včera mi nebylo dobře tak jsem zůstala doma. Ráno jsem se dívala na film Marie Antoinette s Kirsten Dunst v hlavní roli. Po dlouhé době to byl opravdu podařený historický snímek zachycující předrevoluční období velké francouzské revoluce. Vřele doporučuji!!!
Dnes se chci bavit o grafice. Poslední dobou se nějak zvyšil počet objednávek - zvýšil se tedy i můj výběr. Uvidíme jak budu stíhat. Tento víkend mám ještě docela dost učení, protože příští týden je uzavírání klasifikace, ale pak ty objednávky dodělám ;) Jinak založila jsem novou rubriku - animace. Nějak mě to totiž začalo bavit :D To mě taky přivedlo na tumblr a založila jsem si tam adresu. Tak to je pro dnešek asi vše... příště přidám fotky Prahy :)


Update #56

7. january 2012 at 21:39 | Freezy |  updates


Už jsem nějakou dobu nenapsala... Zase jsem nehorázně zaneprázdněná učením. V úterý píšu pololetky z češtiny a dějáku. V pátek mám den volna - pokud se tomu tak dá říct - mám ústní zkoušky z již zmiňovaných předmětů. Dneska jsem se dějepis učila asi 10 h, holt není to jednoduché se naučit 200 let, které ve 2 učebnicích zabírají asi 90 stránek :/// Sice základy umím, ale ty roky!!! Co mě to napadlo si vybrat děják! Jinak v úterý jsem měla narozeniny - sweet seventeen Vzhledem k tomu, že jsem vše, co jsem chtěla dostala k vánocům, dostala jsem jen pár blbostí. Jednoduše nevýhoda lidí, kteří mají narozky blízko vánoc. Nedávno jsem dodělala design s Miley Cyrus a tak jsem ho sem konečně hodila. Jinak blbosti okolo oblíbených seriálů. Pořád mám v hlavě ten polibek Eleny a Damona v posledním díle... nejspíš vás někdy zadlouuho neušetřím ani dalších výtvorů s tímto úžasným párem Dnes už se jen dodívám na Hříšný tanec a jdu spát - zítra vstávám brzy a jdu se učit ://