Update #49

21. november 2011 at 21:21 | Freezy |  updates

Dnešní update je v rozměrech 100x100, jelikož přidávám jen avatary, icon bases a textury na avatary. Třeba se někomu budou hodit. Ještě jsem vám ani v mém nabitém týdnu nestihla říct jaká byla prodloužená. Popravdě předčila mé očekávání. Skvěle jsem se s třídou bavila a teď jako jediná vzpomínka jsou puchýře na nohách (=závidím chytrým holkám, kteří si vzaly pod šaty conversky - že Nika Wille :D) Trochu mě překvapila mamina, jelikož se přihlásila do tanečních pro dospělé a hned si tam našla 20letýho týpka... Dobrá tedy :D Minulý prodloužený víkend jsem byla v Praze na hřbitovech. Asi jsem divná, ale miluju hřbitovy - jsou tak nostalgické, vždy si čtu na náhrobcích roky narození a úmrtí. Byla jsem taky ve městě. K vašemu údivu, to nebylo tak příjemné. Nemám ráda, narvané krámy, kde se není kam hnout, z každé strany řve nějakej rusák či slovák. Omlouvám se všem slovákům, ale prostě nechápu proč se do ČR pořád tak serete. Ano, možná teď započnu nějakou nacistickou diskuzi, ale je to můj názor. Popravdě stejný názor mám i s blogem. Nechci říct, že každej slovák je špatnej, mě jako nevadí nikdo určitý, ale zamyslete se nad tím...
PS: Chci ještě dodat, že v sobotu jsem se poprvé koukla na Twilight a v neděli zkoukla New Moon... není to špatný, ale TVD je milionkrát lepší. Edward je tam ošklivej a Jacob je roztomilej (nějak extra se mi, ale nelíbí ani jeden)
 

2 people judged this article.

Comments

1 Cenicienta Cenicienta | Web | 22. november 2011 at 20:47 | React

Tvá mamka je asi pěkná "dračice", že? :)
A ty avatary jsou skvělé! :)
Stmívání jsem tenkrát, když to vyšlo jako knížky, měla hrozně ráda, ale to nadšení nějak opadlo. Ve skutečnosti teď nějak přestávám chápat, co mě to tenkrát napadlo, že se mi to líbilo... =D

Mimochodem, vím, že se ptají všichni a hodně a že toho máš moc, ale kdybys někdy měla čas a náladu a chuť a všechno, co je k tvorbě designů potřeba, vážně bych byla moc a moc ráda, kdybys pro mě nějaký udělala, protože tvá grafika je skvělá a vypadá to vážně jako od nějakého profíka :) Jsem ochotna si klidně i dlouhou dobu počkat, klidně i půl roku, nikam bych nespěchala... Tak kdybys chtěla, tak se ozvi. Vážně se omlouvám, že ti to píšu sem, doufám, že tě tím nějak nenaštvu, ale vážně jsem nevěděla, kam takovou prosbu vervat :)

2 Tomáš Tomáš | Web | 25. november 2011 at 22:11 | React

Ahoj, chtěl jsem původně layout od tebe, ale neozvala ses mi, tak jsem požádal někoho jiného. Pokud si ale už něco začala třeba dělat tak bych ho klidně použil příště :) Promiň.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement