November 2011

Update #50

30. november 2011 at 18:28 | Freezy |  updatesAch ne! To už je 50 updatů?! Neskutečný! Ještě víc neskutečný je fakt, že to je jen zlomek toho co se mi stalo. Začneme událostí, na kterou se nehorázně těším! V pátek jdu s kamoškama na Partičku (pořad na primě), která bude mít představení v jednom brněnském divadle. Chci autogramy od všech!! Hlavně od Ondráška! :D V sobotu máme v tanečních Mikulášskou party, ale nevím jestli tam půjdu, není mi moc dobře. Ležím v kapesníkách a škrábě mě v krku. Sice chodím do školy, ale na nějaký tancování do půlnoci se moc necítím. No uvidím, ráda bych tam, ale šla. Nevím, jestli se ozvu o víkendu, takže to napíšu už teď v úterý jedu do Vídně se školou na vánoční trhy a do různých muzeí. Navíc jedu od pátku do soboty do Osvětimi a Krakova. Jsem na to fakt zvědavá. Trochu se bojím jak na mě ta atmosféra bude působit, ale myslím, že je dobré to vidět. Každý by měl něco takového vidět nebo zažít aby se to nikdy už nestalo...
Chci se teď vrátit ke grafice. Konečně jsem se pomhla s designem pro kellyclarkson.blog.cz, nelíbí se mi, ale co se dá dělat. Pak jsou tu jen další blbosti, při "dlouhých" volných chvílích.

Update #49

21. november 2011 at 21:21 | Freezy |  updates

Dnešní update je v rozměrech 100x100, jelikož přidávám jen avatary, icon bases a textury na avatary. Třeba se někomu budou hodit. Ještě jsem vám ani v mém nabitém týdnu nestihla říct jaká byla prodloužená. Popravdě předčila mé očekávání. Skvěle jsem se s třídou bavila a teď jako jediná vzpomínka jsou puchýře na nohách (=závidím chytrým holkám, kteří si vzaly pod šaty conversky - že Nika Wille :D) Trochu mě překvapila mamina, jelikož se přihlásila do tanečních pro dospělé a hned si tam našla 20letýho týpka... Dobrá tedy :D Minulý prodloužený víkend jsem byla v Praze na hřbitovech. Asi jsem divná, ale miluju hřbitovy - jsou tak nostalgické, vždy si čtu na náhrobcích roky narození a úmrtí. Byla jsem taky ve městě. K vašemu údivu, to nebylo tak příjemné. Nemám ráda, narvané krámy, kde se není kam hnout, z každé strany řve nějakej rusák či slovák. Omlouvám se všem slovákům, ale prostě nechápu proč se do ČR pořád tak serete. Ano, možná teď započnu nějakou nacistickou diskuzi, ale je to můj názor. Popravdě stejný názor mám i s blogem. Nechci říct, že každej slovák je špatnej, mě jako nevadí nikdo určitý, ale zamyslete se nad tím...
PS: Chci ještě dodat, že v sobotu jsem se poprvé koukla na Twilight a v neděli zkoukla New Moon... není to špatný, ale TVD je milionkrát lepší. Edward je tam ošklivej a Jacob je roztomilej (nějak extra se mi, ale nelíbí ani jeden)

Když tvou duši zbarví podzim...

12. november 2011 at 12:22 | Freezy |  photography
Jak jsem již slibovala. Fotky s mojí kamarádkou jsou tady. Je naprosto podzimní typ a tohle focení ji opravdu sedlo. (na jedné z fotek je i jiná kamoška, se kterou mám zase jiné fotky, ale ty zatím nezveřejním)

Update #48

5. november 2011 at 22:29 | Freezy |  updates
Tak toto je opravdu velký update. Za dobu co jsem sem nenapsala se toho spoustu událo. Takže začnu popořadě. Moje první bílá prodloužená se blíží (již v pátek) a já nemohla najít žádného partnera. Děsný, když je v tanečních víc holek než kluků. Je toho víc na co bych si mohla stěžovat ohledně jedné brněnské taneční školy s počátečním písmenem "D". Mají tam děsnou organizaci, v sále máme stračně málo místa, tančíme na koberci a spousta dalšího. A proč si spousta lidi vybere zrovna tuhle taneční školu? Protože už od začátku nám mažou med kolem pusy. Lekce zumby zdarma, možnost vyhrád i phone, taneční hodiny s mistrem ČR Jaroslavem Kunešem a dalšími pitomosti, které se tak dobře poslouchají. Dalo mi neobyčejně moc práce někoho najít. Byla jsem opravdu zoufalá. Ale jak se říká, v nouzi najdeš přítele. Holky se domluvily, že mi někoho najdou. Nakonec to dopadlo tak, že jdu se s mým bývalým sousedem ze školy, s kterým jsme se tak trochu pohádali na jaře. Díky tomu, jsme si to urovnali a myslím, že to nějakou dobu vydrží. V pondělí jsem si byla zkusit šaty a myslím, že jsem si vybrala dobře. Jsou velmi jednoduché a mají korzet, což jsem celkem zvědavá, jestli se neudusím :D S kamoškou se asi domluvíme, že v pátek po škole půjdeme společně ke kadeřnici aby nám udělala nějaký hezký učes. Nejsem si jistá, jestli si je mám nechat rozpuštěné nebo drdol, ale asi drdol. Stračně se mi líbí drdoly tohoto typu: 1., 2., 3.; Chtěla bych na něm nějaké ty kudrlinky, ale nejsem si jistá co všechno by s tou mou hřívou šlo udělat. No uvidíme. Příští týden se asi neozvu, mám hodně práce jak ve škole tak ty taneční. Ve čtvrtek jdem se školou na ústavní soud (bereme v zsv nejhorší věc co může být - zákon) a ještě večer mám poslední hodinu tanečních před osudným dnem. Mějte se famfárově! ;)