September 2011

Update #42

18. september 2011 at 23:00 | Freezy |  updates
//from TVD scene | Ron Pope - A drop in the ocean//

Ano, po sto letech se Vám ozívám. Nic moc se toho během mé nepřítomnosti nezměnilo. Stále je tak v blogovém éteru mrtvo a zde na blogu též. Nemám nějak náladu se rozepisovat. Co mě nejvíce ovlivnilo a hlavně přinutilo napsat tento článek je překrásný začátek 3.řády seriálu The Vampire Diaries. Na konci byl Stefan tak rozkošnej! Ach ano, jsem fanynka Deleny, ale tohle bylo tak hezký! :( já chci aby měla oba! :D Škoda, že musím čekat na PLL až do ledna, už se na ně taky strašně těším.
A zítra zase do školy, nejradši bych zůstala ještě 1den doma. Navíc když zítra máme od 7:20 školu :/ No nějak to snad přežiju a pak jdu s mamčou nakupovat šaty do tanečních. Ne, ještě je nemám a to ve čtvrtek začínám. Pak se Vám ozvu a řeknu dojmy ;) To mě přivádí k věci, na kterou jsem tak trochu pozapomněla. Fotky pokoje ještě nemám, ale snad brzy zveřejním. Budu se snažit o víkendu :)

Update #41

3. september 2011 at 21:16 | Freezy |  updates
Tereza Kerdlová - Přísahám
Je tu první zářijový článek. První 2 dny ve škole uplynuly a je neuvěřitelné kolik nových zbytečností si vymyslely. Jednou z nich je vstup do školy s přístrojem na skenování otisků. Ne, nejsem v žádné tajné laboratoři, ale v obyčejném gymnáziu v Brně. Nechtějí nám koupit skříňky, potřebují peníze z reparátů, ale koupí nám takovou zbytečnost. V pátek ráno nám dokonce odebírali otisky jak z pravé tak levé ruky. Popravdě jsem zvědavá jak dlouho tahle hračka vydrží, dávám tomu měsíc. Další novinkou jsou semináře. Probíhá to podobně jako na vysoké škole. Naši školu, ale tohle hodně zaskočilo. Pro příklad. Chemii máme 2x týdně, shodou okolností v jeden den. Jednu hodinu máme seminář, kde máme jednoho profesora + ve třídě jsme spojeni s Béčkem, takže nás tam bude asi 50 a druhou hodinu - tu normální, zase druhého. Jsem zvědavá jaká spolupráce mězi něma bude, ale to není moje věc. Štve mě na tom to, že škola si neustále snaží nějak usnadňovat práci, takže si řekla "proč by nemohl jeden profesor učit zároveň dvě třídy?!" Navíc ta druhá třída je o docela dost pozadu, takže uvidíme jak to půjde. O tom tématu se určitě nebudu zaobírat jen v tomto článku.
Ze školního života by to mohlo stačit. Už v mondělí jsem vám psala, že budu malovat a už se tak stalo. Máme vymalováno. Zítra odneseme ten můj bordel do mýho pokoje. Můj pokoj prázdný = v celym bytě se nedá hnout. Vedle uklízení máme s mamkou na zítra plán jet do Kika (pro nějaké police), Ikey na oběd (+povlečení na polštáře, apod.) a Hornbachu (pro koberec.) Konečně se mi pokojík zamlouvá a je udělán přesně podle mých přání! Už se těším až bude vše hotové.