August 2011

Update #40

29. august 2011 at 20:58 | Freezy |  updates
Nemůžu uvěřit tomu, že se dá napsat tolik blbostí do tolika updatů. Otázkou je jestli je to díky pestré češtině či mým žvástům. Ať je to tak nebo tak, jsem vděčná, že si je ještě někdo čte. Omlouvám se, že tak trochu pokulhávám s přidáváním článků, s designama na přání, jednoduše se vším. Jedním důvodem je tak trochu potentovanej notebook, se kterým se mi asi týden stává, že se mi z ničeho nic vypne - fakt oprus + když mám něco rozdělaného, nebo se dívám na nějaký film, je to fakt na houby. Musím se ozvat nějakému opravářovi. No nic, možná se to protáhne. Největší prioritu má samozřejmě objednaný design pro Johna. Za 2 dny začíná škola a bude času ještě méně. Navíc jsem se rozhodla zrekonstruovat si pokojíček a dneska už jsem začala si vyklízet pokoj. Odpoledne jsem i jela do Hornbachu, kde jsem si koupila barvy na zeď a pak ještě do ikey. Koupila jsem si fialovou, žlutou, šedou a bílou (ukázku jsem vložila jako úvodní). Nechci to malovat stylem každá barva jedna zeď. Pokusím se udělat něco podobného jako je vyobrazeno na obrázku. Budu dělat nějaké geometrické tvary, kosočtverce apod. po zdech. Jsem zvědavá jak to dopadne. Výsledek Vám případně vyfotím :) (ale to až tak koncem září)

Mládí se živí sněním, stáří vzpomínkami.

24. august 2011 at 19:17 | Freezy |  photography
Již nějakou dobu jsem nepřidala žádný článek - natož fotky mé oblíbené přírody. Jak jsem už psala v předcházejícím článku. Byla jsem na chatě - ano zase. Tentokrát jsem tam byla jen s mamkou. Maluji pro jednu známou do školky v Písku, takže jsem měla práce až nad hlavu. Nějak mě chytlo malování a minulý týden jsem měla nadměrné množství inspirace, ale o tom až někdy jindy. Jsem tu hlavně abych zveřejnila fotky květin a hmyzu, které jsem pořídila během minulého a předminulého týdne. Květiny nejsou z naší zahrádky (ten prales by se nedal ani fotit :D), ale zahrádka naší sousedky. Jinak mě osobně se nejvíc líbí první a poslední fotka. Přeji krásný žhavý konec prázdnin.

Update #39

11. august 2011 at 15:25 | Freezy |  updates
Tak víkend je zase fuč a konec prázdnin je zase o něco blíž. Jak jsem psala od pátku jsem byla v Jižních Čechách s kamarádkou a mamkou. Objely jsme Český Krumlov, Hlubokou a Písek. Pak jsme si zajely do lesa na houby. Nic moc jsme sice nenašly, alespoň na smaženici bylo :) Byl to hezký víkend, až na večer kdy se ta kamoška ožrala. Chovala se pak děsně, pořád řvala a mlela všechno dohromady. Já alkohol skoro nepiju. Prostě mi to nechutná a proto nechápu jak to někdo může tolik pít. Nakonec se z toho vyspala a bylo zas fajn :D Já vim jsem divná :D
Včera jsem byla v nemocnici za jednou známou, která má problémy s páteří. Pak jsme s mamkou jely do macra, kde jsme nebyly asi 5 let a myslím, že dalších 5 let zase nebudeme :D Strašně mě štve to DPH, který tam není dopsaný :D Pak mám pocit, že je všechno levný a nakupovala bych jak blázen :D No nic. Pokud jde o objednávky stále přibývají... jde to hodně pomalu, nejspíš už nic moc nestihnu do konce prázdnin. Protože zítra odpoledne odjíždím na týden zase na chatu a vrátím se až v neděli 11.8. Vezmu si sebou na chatu notebook, ale nwm nwm, jestli něco stihnu. Jinak včera jsem si založila blog s challenges - FREEZY-CHALLS, do kterých se můžete zapojit. To je asi tak vše... Co chci říct.

Update #38

3. august 2011 at 15:25 | Freezy |  updates
EDIT (4.8. - 20:56) Upravila jsem článek s free designy! viz
Další nudný update, u které ne jeden návštěvník usne. Na tenis jsem šla na 2 dny a teď ležím doma zdechlá... Bolí mě naprosto celý tělo. Zítra tam, ale zase povalim! Neměla jsem se o prázkách takhle flákat, takhle to dopadá... No nic. Zapomněla jsem Vám napsat jak dopadla páteční promoce. Bylo to moc hezký, takový vznešený. Karolinum je překrásné. Až na jedno omdlévání to dopadlo dobře. V sobotu jsme se s mamkou vydaly do města, kde jsem se nejprve chtěla podívat po obchodech, ale bolavá noha, hnusné počasí a pokažená kredit-karta je ďábelská kombinace. Tak jsem si skočila jen do Luxoru pro učebnice a jely jsme zpátky ke známým kde jsme oslavily narozeniny známého :) Těšila jsem se, že zajdeme i na minigolf, ale bohužel - počasí vyhrálo :/ Tak snad někdy příště. Jak vidíte, víkend jsem měla nabitý. Tento nadcházející bude podobný. Jedu s mamkou a kamarádkou na prodloužený víkend na chatu. Jedeme už v pátek odpoledne a vracíme se v úterý ráno. Zajedeme si na houby na Šumavu, do Českého Krumlova a Na Hlubokou.