July 2011

Emma Watson tak trochu po mém...

31. july 2011 at 19:37 | Freezy |  Drawing/Painting
Minulý týden jsem kreslila a slíbila jsem, že výsledek zveřejním. Není to bůhví co, ale chci se pustit do dalších kreseb (možná maleb), takže se na "nevím koho či nevím co" můžete těšit někdy během příštího týdne. Moc tu tento týden asi nebudu, jelikož budu chodit na tenis, kde budu trávit celé dny. Samozřejmě občas se tu objevím. Bože! To už bude srpen?! Nemůžu uveřit, že je už půlka za mnou... Navíc srpen mám tak nabitý!
Blog zase blbnul, takže jsem nemohla psát komentáře, nakonec jsem to nějak vyřešila, ale stejně je to nevyzpytatelné. Snad se to zase vrátí do normálu.
//zvětši pomocí pravého tlačítka myši //

Chorvatsko part2

28. july 2011 at 13:28 | Freezy |  photography
Tak konečně jste se dočkali! Fotky jsou tady! Mohlo to být rychleji, ale mamka chtěla fotky přehrát na flashku a jelikož jich mám cca 3000 zabralo to celý včerejší večer. Snažila jsem se fotky chronologicky poskládat. Teď se jdu už pomalu chystat na cestu do Prahy. Jak už jsem říkala, budu tam do neděle. Takže se mějte a z toho hnusnýho počasí si nic nedělejte ;)

Má oblíbená ulička s oblíbenou restaurací ^^ Jednou jsem si tam dala výborné špagety a la carbonara a jednou chobotničky :)

Updates #37

26. july 2011 at 14:44 | Freezy |  updates
Nejprve se chci omluvit, že jsem sem nedala ještě fotky, ale zítra už na 100% budou! Vím pořád se jen vymlouvám, ale teď to myslím vážně! Měla jsem práci s designem, kterého si můžete povšimnout níže. Včera jsem k tomu ještě kreslila jednu známou celebritu (zatím neřeknu jméno) Dnes jsem to dokreslila - takže Vám to během dneška/zítřka vyfotím a hodím to sem. Odpoledne jedu nakupovat, potřebuju šaty do tanečních, které mi v září začínají. Včera jsem byla celý den doma, nejdříve jsem měla s kamarádkou naplánované focení, ale vzhledem k počasí se to neuskutečnilo. U nás je prostě pořád hnusně. Těšila jsem se, že o prázkách budu hrát víc tenis, ale zatim to tak nevypadá :/ Ve čtvrtek večer jedu do Prahy, protože jeden známý má promoci + druhý známý má narozeniny = do neděle tu nebudu. Nevěřila bych, že budu mít tak záživný prázdniny. Pomalu už začínám nakupovat učebnice na nový rok. A co vy? Chybí vám už škola?

Objednané designy

26. july 2011 at 13:37 | Freezy
OLD ORDERS // objednávky, které již na svých stránkách design nemají
{ robertkristen.net ...........................................................(preview)
{ glee-daily.blog.cz ..........................................................(preview)
{ glee-gallery.blog.cz ........................................................(preview)
{ upirske-denniky.blog.cz ..................................................(preview)
{ a-lavigne.blog.cz ............................................................(preview)
{ lovekatyperry.blog.cz .....................................................(preview)
{ fotografia.blog.cz ...........................................................(preview)
{ rytmus-unofficial.blog.cz .................................................(preview)
{ kellyclarkson.blog.cz .......................................................(preview)
{ mileycyrus.blog.cz ..........................................................(preview)
{ naruto-online.blog.cz ......................................................(preview)
{ rihanna.er.cz .................................................................(preview)
{ ladygaga.blog.cz .............................................................(preview)
{ ladygaga.blog.cz ............................................................(preview2)
{ detske-sny.blog.cz ..........................................................(preview)

CURRENT ORDERS // stránky, které aktuálně mají ode mě design
{ naruto-online.blog.cz .....................................................(preview2)
{ presage.blog.cz ..............................................................(preview)
{ paranormal.blog.cz ..........................................................(preview)
{ ladygaga.blog.cz .............................................................(preview3)

FUTURE ORDERS // slíbené designy, na kterých se teprve pracuje
{ anime.shirai.cz ........................................................................0 %
{ uzumaki.sk ..............................................................................0 %
{ uzumaki.sk (banner)..................................................................0 %
>>> žádné odpovědi na mé emaily - pokud o objednávku stále stojíte napište mi email

NOVÉ OBJEDNÁVKY NEPŘIJÍMÁM!!! VYČKEJTE ALESPOŇ DO VÁNOC. děkuji za pochopení

Update #36

22. july 2011 at 13:36 | Freezy |  updates
Demi Lovato - Skyscrapers (naprosto mě pohltila! krásná! neuvěřitelná!)
Konečně pátek! Na tento den jsem se tak těšila! Konečně jdu na Harry Potter 7, part2! Po shlédnutí první části jsem si myslela, že půl roku nevydržím, ale je to tu! Konečně je i v kinech a já, spolu se 7 kamarádkami - ano bude nás hodně :D - se jdu na něj kouknout. Nemohla jsem už dospat. Štve mě, že to nepokračuje, že už je konec, ale co se dá dělat. Ikdyž prý Rowlingová přemýšlí nad pokračováním, ale to už by asi nebylo ono. No nic. Předešlé dny jsem měla nabité. Ve středu jsem byla u kamošky, kterou jsem půl roku neviděla doma na špekáčcích a včera dopoledne jsme se s holkama smluvily, že pro jednu kámošku, která se právě vrátila ze Zakynthosu, dojedeme na letiště. Napsaly jsme si cedulku Mrs. *jméno* a čekaly jsme u odbavovací haly. Když vyšla, začaly jsme skandovat a ona vyvalila oči a koukala na nás :D Pak jsme jí vzaly do KFC, kde jsme se všechny naobědvaly. Byl to krásnej den!
O víkendu zase jedu na chatu. Možná kdyby pršelo tak nejedem, ale tady v Brně je v celku hezky, takže to tak nevypadá. Omlouvám se, že jsem ještě nezveřejnila fotky z dovolené, ale užívám si prázdnin!

Objednané klikačky

22. july 2011 at 8:46 | Freezy
Tady jsou všechny klikačky, které jsem do této chvíle vyrobila. Snad se líbí. Článek se bude postupně aktualizovat.


Den strávený doma...

19. july 2011 at 21:00 | Freezy |  oznámení
Dnes jsem byla celý den doma. Celkem mi to ležení vyhovuje, ale dlouho bych tak nevydržela. Jsem přecpaná meruňkovými knedlíky a mám pocit, že jsem furt spocená. To je asi tou prácí na počítači :D Tak dneska jsem nebyla pořád jen na netu. Řekla jsem si, že něco nakreslím. Zatím to vypadá na katastrofu. Zítra to musím celý opravit. Maluju Emmu Watson ale vůbec mi nejde zachytit výraz. Pokud alespoň trochu se mi podaří dokončit, hodím to sem. Po malování jsem po několika měsících vytáhla tablet. Promiňte všem nezletilým, ale... Kurva jak s tím může někdo umět?!!!! Do prdele jak se dělat skicy. Když jdu na photoshop - nakreslim jednu čáru a hned musim hrabat zas na klávesnici, kde hledám ctrl + z - vážně nechápu lidi, kteří s tím umí. Jaký brushe používáte, že to vypadá tak dobře?! A jak vymalujete lineart bez toho, abyste nepřetáhli okraje?! Dost mě štve, že s tim neumim. Hlavně proto, že stál 2000,- a na nic. Možná někdo řekne, že to musí být v ruce a postupem času bych se vypracovala, ale když já jsem z toho naprosto mimo :( Ach jo...

Chorvatsko part1

18. july 2011 at 20:31 | Freezy |  oznámení
Ozívám se po prázdninovém hiatusu. Myslela jsem si, že se ozvu už včera, ale nakonec jsem neměla chuť psát rozsáhlý článek. Ani dnes na něj nemám náladu. Tak jsem si řekla, že ho rozdělím na dva. V tom druhém budou fotky s popisky a tady letem, světem povyprávím o posledních 2 týdnech, které jsem prožila. Jak už tací z vás ví, byla jsem na Hvaru. Jela jsem s mamkou a psíkem autem a pak ze Splitu přeplula trajektem až k tomuto "raji na zemi". Asi si říkáte proč to píšu do závorek, ale k tomu se dostaneme. Cestou trajektem jsem narazila na jednoho mladšího spolužáka. Náhoda jak prase! Tak se naše rodinky seznámily a klábosili jsme celý 2h na palubě. Pak jsme dopluly do Stali Gradu - malé, romantické městečko na Hvaru.

Update #35 + Hiatus

2. july 2011 at 20:57 | Freezy |  updates

CHORVATSKO 3.7. - 17.7.

Tak kde bych začala. Zítra brzy ráno odjíždím do Chorvatska! Už se nestoudně těším! 2 roky jsem se nekoupala v moři, protože minulý rok jsem byla v Holandsku. Moji věrní čtenáři o tom nejspíš ví. Jedu s mamkou a mým psím přítelem, který s námi jezdí kamkoli. Popravdě ještě moc nevíme kam všude se podíváme. Jedeme tak trochu na blint. Ale je to vzrušující - nejsem moc na dovolené jenom v hotelu, kde si celej den válim šunky. Máme domluvený apartmán u známé mojí mamky na Hvaru. Kousek od penzionu je osamocená pláž, na kterou nikdo nechodí a přesně to já chci. Strávíme tu tak 7 dní a pak pojedeme přes pobřeží do Itálie, kde si zajedeme na 2 dny do Benátek! Pak si zacampujem v Italských Alpách. Podrobnosti dodám až v neděli 17.7.