June 2011

Update #34

30. june 2011 at 11:36 | Freezy |  updates
Konečně vysvědčení a prázdniny! Ve škole jsem dnes byla asi půl hodiny a valila jsem dom. Zachvíli se jdu chystat, protože jedna holka ze třídy pozvala celou naší třídu k sobě domu. A mamka mě normálně dovolila tam přespat! Je to opravdu neuvěřitelný, že mě to dovolila! Začíná to v 13h a končí někdy zítra v 10h. Má to být na zahradě, nejsem si ale jistá, jestli počasí bude na naší straně. Před chvílí začal slejvák jak prase, který díky bohu už skončil. Celej včerejší večer jsem totiž nakládala 4kg masa a ty bych určitě nesnědla sama. To by se ze mě stal snad vegetarián. Nechce se mi to tu už déle rozepisovat. Více se rozepíšu v pátek nebo spíš v sobotu.

Největším štěstím člověka je, když může žít pro to, zač by byl ochoten zemřít.

28. june 2011 at 22:24 | Freezy |  photography
Citát od Honoré De Balzac
Citát sice nijak nesouvisí s tímto článkem, ale líbí se mi a tak ho sem dám. Kdyby mi před měsícem někdo řekl, že se mi bude stýskat po učení nebo, že se budu ve škole nudit asi bych si poťukala na čelo. Ale je to opravdu tak! V pondělí jsem šla do školy na 2h a já normálně začala číst děják! chápete mě? já sebe ne! Pak jsme ještě s děckama hrály activity, takže to alespoň nějak se tento nudný týden oživil. Dneska jsme šly (teď si říkáte proč píšu tvrdé y - je to tím, že sme byly jen holky a ke všemu ještě jenom 6) na výstavu imaginárního jídla. Měli tam jídlo, které bylo promítáno na talíř. Po tomhle nám pěkně vyhládlo tak nás třídní vzala do jedné prodejny s belgickou čokoládou. Koupila si krabičku velikosti 2 krabiček tictaců s cenou 65,-, stoupla si doprostřed a po jedné čokoládce velikosti samotného tictacu nám rozdávala. Celkem komické. Pak jsme šly do jedné pasáže do kavárny s překrásnou vyhlídkou na celé Brno. Nebyl to tak špatný den, ale už se opravdu nudím. Zítra jdu do školy a vypadá to, že se budeme dívat na filmy a přitom hrát activity. A co vy? Jak vypadá váš oddechový týden?
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Fotky se nedají označím jedním slovem. Jsou to fotky, které tak nějak zbyly a ještě
se nedostaly na veřejnost.


Objednej si klikací ikonku!!!

27. june 2011 at 18:29 | Freezy
Docela se nudím a dělám designy na přání. Zatím mám jeden tak na 90% dodělaný a druhý na 10%, ale o těch se bavit nechci. Chtěla bych dělat i menší věci a aby to bylo i k užitku tak jsem vymyslela toto. Pokud neumíte klikačky neboli ikonky a nevíte jak na ně, napište mi komentář s vyplněným nadcházejícím formulářem.

> Jméno/Nick:
> Blog/Web:
> Téma klikačky:
> Nápis na ikonce (může být i delší):
> bez/s animací
POZOR! neznamená to, že ikonku udělám každému!

Update #33

23. june 2011 at 21:00 | Freezy |  updates
Konečně! Konečně! Oficiálně mi začíná volno! Žádné brzké ranní vstávání, žádný stres, ze kterého mě bolí hlava až do teď, žádné psaní taháků. Prostě konec! Jak já se těším na prázdniny! Dneska jsem si jen dopsala test z frániny a dějáku. Děják mi profesorka nabídla a já jsem si řekla, tak proč ne... Nakonec jsem dostala plnej počet a vychází mi 2ka! Ani jsem už nedoufala, ale profesorka se slitovala :) Budu mít 4ky, ale hlavně, že nebudu přezkoušena. Prázdniny plný učení bych opravdu nechtěla. Ostatní dnešní hodiny byly takové poklidné strávené dívání se na simsny, partičku, a pár dokumentů. Poslední hodinu jsme šli do botanické zahrady. Miluju kytky, ikdyž většinu lidí to nudí já bych tam strávila hodiny :)

Update #32

17. june 2011 at 22:13 | Freezy |  updates
Jak já se těším na prázdniny!! Bože co bych dala za to, aby už byly a já se nemusela stresovat ze zkoušek. Dneska jsme psali termíny ústních zkoušek. V pondělí nemám školu, ale jedu si tam ráno dopsat biologii, v 10:45 mám zkoušky z angliny a pak půjdu do města - asi do knihovny se chvilu učit a pak v 14:00 mám zkoušku z češtiny. Je to jako maturita, takže tam příjdem vytáhneme si otázku, kterou nesmí mít ten před námi, pak máme 15min. přípravy a pak 15.min se porozprávím s profesorkou a dostanu známku, na které mi hodně zaléží, protože výslednou známku mám mezi 1kou a 2kou. Snad si vytáhnu středověkou literaturu! Prosím! To je nejlehčí! Ještě, že naše češtinářka je blondýna, díky které jsem pochopila proč se u blondýnek říká, že jsou blbé. Ale to myslim vážně! Beru, že když uvidí někoho s tahákem usměje se, ale když jeden kluk jí do očí řekne, že měl tahák a ona řekne "promiňte, špatně jsem vás slyšela." To je už trochu moc! :D No nic, jak to dopadne je ve hvězdách a já se budu učit jak debil abych to zvládla! Takže to musím zvládnout!

Konečně nějaký tmavý design!

15. june 2011 at 20:44 | Freezy |  oznámení


Tmavé barvy mi prostě nesedí nebo co, ale pro mě je strašně složitý udělat nějaká tmavý vzhled. Tohle byl jen krátký zkrat během něhož vzniklo cosi... ale mě se to i líbí :) Není to zas bůhví jak složitý design (dělala jsem na něm asi 2hodiny i s nastavením) a jsem spokojená :) Zkoušela jsem si rozmazat text a takhle nějak jsem si to představovala. Během 40 dní co tu byl ten předchozí vzhled jsem měla rozdělaných asi 3 jiné, ale ty se mi nelíbily natolik, abych je zveřejnila. Tak to je asi vše co jsem k tomu chtěla říct. Zatím sayonara! :)

Update #31

14. june 2011 at 21:48 | Freezy |  updates
Ne...už mě to opravdu přestává bavit... Mě to někdy bavilo? Co si já pamatuju tak ne. Má to nějakou cenu? Nemá...tak nač se trápit.

Již 1/2 roku s vámi!

13. june 2011 at 15:29 | Freezy |  oznámení

A je to tady! Přesně před 6ti měsíci jsem si založila tento blog! Vím, pro někoho to není nic, ale já mám největší radost z toho, že jsem spokojená a nechci zakládat jiný. Možná tady není tak velká návštěvnost jako na dřívějších blozích, ale já jsem přecejen ráda, že alespoň někdo sem chodí. Hlavně, že sem chodí kvalita a ne kvantita. Dokonce jsem si všimla, že je i méně lidí co se mě ptá na takové ty otravné otázky "Děláš vzhledy na přání?", "Spřáteliš?", namísto toho mi napíší pro mě plnohodnotný komentář, kde se podělí o své názory a za to jsem nejvíc ráda :)
Do budoucna mám velké plány, během prázdnin bych chtěla napsat alespoň jeden článek do rubriky Umění grafiky, trochu jsem na ni zanevřela a to chci napravit. Dokonce jsem se pustila do jednoho projektu, ale zatim nebudu nic říkat, protože to jen tak hotové nebude. Ale teď jsem pro vás udělala takový menší souhrn toho co jsem za ten půl rok zvládla (pod perexem)

Update #30

9. june 2011 at 18:53 | Freezy |  updates
Zítra už je konečně zase pátek :) Ikdyž není na co se těšit, protože příští týden bude asi ten nejhorší... Nejen, že píšu dvě pololetky a to z ajiny a češtiny, ale taky dopisuju a opravuju několik opravdu velkých testů... Dneska jsme se fotili, je to poněkud později než bývá, ale hlavně že bylo! Potom jsem měla referát na Rudolfa II., který jsem pro mě překvapivě zvládla. Jsem hrozně stydlivá ikdyž to nevypadá... Mám pocit, že čím jsem starší tím se u mě stydlivost více projevuje.
Škola mě už vážně s*re! Ještě dva týdny! To vydržim!!! A pak budou prázky! Jupí!!! :D Popravdě ještě svůj prázdninový program nemám zcela promyšlený, přála jsem si brigádu, ale nevim nevim jestli něco najdu... Prvních 14 dní v červenci pojedeme s mamkou a s mým milovaným pejskem do Chorvatska. Nikdy jsem tam nebyla, tak jsem zvědavá. Pak budu mít tenisový camp + pár dní na chatě. Takže se určitě nebudu nudit. Miluju letní prázdniny! Je teplo, nemusím chodit do školy a můžu si dělat co chci (s mírou samozřejmě) No nic snad se prázky vydaří jak mě tak i vám! :)

Člověk by se měl bát jen svého strachu.

3. june 2011 at 16:26 | Freezy |  photography
Další týden je fuč. Čekala bych, že se budu těšit na víkend. Ale bude stejně stát za nic tak co... Musím se šprtat, šprtat a šprtat...sice už mám známky zpravené (teda né úplně, ale je to tak na 80%) a díky bohu nebude žádné přezkoušení! Bála jsem se hlavně chemie, která mě už několik let straší... Dneska jsem brzy ráno psala test na názvosloví (nitridy, amidy,hydridy, znáte to...) a po testu mi řekl, že to vypadá dobře a že bych mohla dostat 1ku nebo 2ku! jupí!! Takže měj se pětko! vítej zasloužená čtyřko! :D Taky jsme dnes psali pololetku z angliny na poslech a čtení. Celou hodinu jsem na to civěla - bylo to neuvěřitelně těžký!!! Nakonci nám řekli, že jsou to zkoušky pro cizince, kteří dělají zkoušky na výšku v anglii! A my to máme zvládnout jako jak?! Bože vždyť jsem v prváku!
Dneska jsem toho napsala celkem dost, na to, že je to jenom o jednom dni. Zachvilku letim na tenis. Takže snad v tom vedru nedostanu infarkt... Mějte se a tady jsou starší fotky z chaty.