May 2011

Update #29

28. may 2011 at 12:12 | Freezy |  updates
Super týden. Hlavně včerejšek se obzvláště vyvedl. Ve škole jsme šli na školní akademii, tedy přestavení studentů naší školy. Bylo to opravdu super! Nasmála jsem se jak už dlouho ne :D Bylo tam dokonce jedno video, kde studenti natáčeli den profesorů a dělali si z toho strašnou pr*el :D Dokonce i profesorům nevadilo ze sebe dělat šašky + nějaké fotomontáže. 2 holky tancovaly se svými psy, několik děvčat tančilo, nějaká salta a divadelních představení. Jako kam se hrabe talentmania a soutěže tohoto typu. Po představení jsme šli s holkama do KFCéčka a pak jsem jela domů. Vyhla jsem se tak tak dešti, protože pak začalo pršet a prší až do teď. Dneska jsem měla jít večer ke kamošce na oslavu grilovat, ale bohužel... Narozky měla 31.12. ale slavit se mělo až teď :D Tak někdy příště... :D Tak se tu mějte já se jdu naobědvat a učit, protože příští týden toho mám fakt hodně!

Rána, kterou zasadil přítel, se nehojí.

24. may 2011 at 20:04 | Freezy |  photography
Proč jsou kluci takový hovada?! Naše třída je rozdělená na kluky a holky a mě už to opravdu štve! Před 2rokama jsme byli všichni v pohodě a bavili se všichni se všema... Co bych za ty časy dala... Kluci se chovají poslední dobou strašně! Na profesory jsou drzí a pokřikujou co se jim zachce a na nás holky jsou fakt hnusný. Vůbec nechápu, proč se tak chovaj. Musím to už někomu říct, není to jen normální neshoda, která trvá pár dní... Oni už nás opravdu nenávidí. Je zbytečné to tu řešit, stejně se nic nevyřeší. Kluci mají svou hlavu a já ani vy to nezměníme. Jdeme k příjemnějším věcem. Několik fotek z chaty z před minulého víkendu. Nejsou nic moc, ale aspoň něco... ;)


Update #28

21. may 2011 at 9:54 | Freezy |  updates
Už přes týden jsem nenapsala článek a to nejen kvůli grafice, ale hlavně kvůli tomu, že nevím o čem psát. To se tak nějak nezměnilo. Ve škole se mi čímdál víc ohřívaj lýtka, už jsem někdy opravdu zoufalá. Při chůzi po supermarketu si říkám, jaké to bude až tu budu pracovat. Je mi jasné, že takhle dopadnu. Samozřejmě nechci naznačit, že prodavačka je podřadná práce, jsou dost důležité! Bez nich by byla v obchodech anarchie. :D Hledám na prázky nějakou brigádu, ale moc se mi nedaří. Sice už mi kamarádka nabídla práci průvodkyně ve věži na Staré brněnské radnici, ale já si to neumím představit. Prováděla bych tam cizince - musela bych mluvit anglicky a co by si o mě ti lidi řekli?! Vždyť já bych naprosto ztrapnila český národ :D To opravdu ne! Když já přednáším jen před třídou, začne se mi třást hlas, každý druhý slovo je "vlastně" a zrudnu. Ne, ne... to bych nedala... Musím si najít něco jinýho! Pokud o něčem víte (v Brně), kde berou lidi bez dokončeného středoškolského vzdělání dejte vědět ;)

Update #27

13. may 2011 at 14:09 | Freezy |  updates
Ani nevím co už mám psát, stejně si tyhle nudný kecy nikdo nečte. Nečekejte ode mě žádné kecy o hokeji, protože mě vůbec nezajímá...nečekejte ani že se budu rozvášňovat nad tím, jakej je harich fešák... Popravdě nic z toho neřeším, v hokeji nemáme soupeře a pokud jde o haricha měl vypadnout! Ať se ty fanynky vzpamatujou a neohlížejí se na lidi, o kterých se před pár měsíci nic nevědělo. Příjde mi to dost trapný - ty lidi zatím nic nedokázali, nebo alespoň nic takového za co by ty fanynky omdlévaly. Nepříjdu Vám nějaká jiná i já si tak příjdu. Uvědomila jsem si, že jsou důležitější věci a to škola. Proč si tuhle informaci uvědomím až když už je tak pozdě. Snad ty známky zlepším. Včera a dnes jsem byla doma, nebylo mi dobře. Učila jsem se biologii, kterou jsem měla do nedávna ráda. Nj...nechápu jak tolik lidí může odmaturovat. Bojím se, že to nezvládnu. Už se nehorázně těším na prázdniny. Sháním nějakou brigádu, nejlépe v květinářství, ale bude to dost těžký něco najít. Ale tím se budu zaobírat až po testech, které mě čekají následujících několik týdnů.

Update #26

8. may 2011 at 20:49 | Freezy |  updates
Musím Vám zdělit své dojmy z tohoto víkendu! Byl opravdu super! V Brně se konal animefest a já jsem tam samozřejmě nemohla chybět! :D Byla jsem tam i minulý rok, který byl sice lepší, ale i tak... Letos mi opravdu vadila organizace. Program byl opožděný. Ve vyhlašování byl taky velký guláš. Ale cosplaye byly nádherné a anime Sépijka a Princezna Medúza vřele doporučuju! :D Měla jsem na sobě cosplay Konan z Naruta, a krom mě jsem tam viděla ještě jednu + jeden crossplay :D takže si mě možná ze soboty někdo pamatuje. Nechápu jak tam někdo může být 3 dny nonstop!

Update #25

3. may 2011 at 17:03 | Freezy |  updates
Taky vás včera překvapilo superstar, nejspíš se spousta z vás na superstar ani nedívá, ale mě to celkem baví... Jako je to pořád dokola, ale mě baví ty stěry od poroty, takže se na to někdy koukám. Včera bylo vyhlášení, kdo vypadává a byl to Harich. Nezpíá špatně, ale mě na něm nepříjde nic tam extra abych jako ty fanynky pod pódiem skolabovávala. Popravdě nikdy jsem neměla nikoho, do koho bych byla tak "zažraná"... Dost mě překvapilo, že někdo jako on může vůbec vypdnout, tolik fanynek a stejně měl vypadnout. Nakonec porota vzala Haricha zpět, takže i tuto neděli bud zpívat duet, ale myslím, že to vůči ostatním není fér. Pokud bych měla říct, kdo by měl vypadnout tak je to Martin Kurc a Michal Ševčík, kteří mi už dost lezou na nervy. Ale dost o superstar. Můj život se za ty 2 dny co jsem nenapsala nijak nezměnil, takže moc není o čem psát. Pořád učení, blog, učení, tenis, blog...

Update #24

1. may 2011 at 8:00 | Freezy |  updates
Prvním článkem tohoto měsíce začnu pro mě šťastnou věcí a to je, že blog do dnes navštívilo přes 5000 lidí! Ikdyž už jsem na tomto blogu 3 měsíce, takže většině z vás to číslo nebude připadat nějak velké. Ale vzhledem k tomu, že většina těch návštěvníci byli normální inteligentní lidi a nej pomatené hOlčłnY, které zajímá jen o to jak vypadají nebo kdo je šťouchl na facebooku, jsem za tohle číslo velmi ráda.