April 2011

Update #23

29. april 2011 at 20:18 | Freezy |  updates
Dneska byl den blbec... Jsem moc ráda, že už je pátek a víkend, který sice strávím učením a hraním tenisu, ale alespoň daleko od školy. Několik lidí, na kterých mi dost záleží mě poslední dobou tak vytačí...ani o tom nemůžu mluvit... Fakt nemám dobrou náladu. A to u mě, takové optimistické bytosti opravdu není normální. Je to možná poprvé co jsem se ve škole takhle rozčílila. Nechce se mi to více rozebírat, raději budu mluvit o blogu. V nejbližší době možná udělám nový design na tento blog. Dnes se pustím do jedné z objednávek. Mám trochu strach, vzhledem k tomu, že mám chuť na něco pořádně černého s krví, nevím jestli je to nejlepší nápad pro design s dětmi. Uvidíme jak to dopadne. Teď si jdu sníst večeři a pak si pustím další díl upířích deníků, který právě stahuju. Snad Damon neumře (tak jak se psalo v několika spoillerech) - to už bych se šla opravdu zakopat...

Call of Nature

27. april 2011 at 17:15 | Freezy |  photography
Pár fotek z minulého a předminulého týdne. Konečně jsem vyfotila rozespalé zvířátka a hmyz, které jsem do teď neměla šanci vyfotit. Pár z nich se mi líbí (třeba ta první). Tak to je k fotkám vše a já se jdu dělat referát do zemáku ;)


Update #22

25. april 2011 at 9:10 | Freezy |  updates
Už jsem dlouho nenapsala, měla jsem dost věcí na práci. Konečně jsem dokončila jeden projekt, na kterém jsem pracovala od ledna. Za pár dní uvidíte výsledek ;) Už jsou tu zase ty otravné velikonoce. Nemám ráda, když ke mě domů chodí cizí kluci a mlátí mě... :D Nejlepší na velikonocích je to malovaní valíček. Letos jsem ty kluky, ale převezla. Každoročně jezdíme na velikonoce na chatu, takže nikdo neví, že jsem vlastně doma. ďábelský plán muwhahaha :D

Update #21

16. april 2011 at 16:16 | Freezy |  updates
Tento článek je přednastavený, nejspíš zrovna okopávám záhonky na chatě a užívám si sluníčka. Na chatu se už celkem těším. Byla jsem teďka doma, jelikož mi nebylo dobře. Takže už nutně potřebuju jít na vzduch. Samozřejmě půjdu zase s foťáčkem do terénu! :D Tento týden mi přišel děsně dlouhej, nevím čím to je... možná těma nervama ze třídních schůzek. Nedávno jsem se dívala n a televizi a co to vidím? Ona bude další řada ČS má talent?! Nepříjde vám to už trapné... kolik bylo superstar 6,7? Pak byl X-faktor, talent mania a teď 2 řady ČS má talent... Doufám, že další superstar nebude! :/ To tu nemůžou dát třeba americkou soutěž "So do you thing can dance?" To by bylo alespoň něco jiného... co myslíte vy? Baví vás to ještě?

Sakury kvetou...

14. april 2011 at 22:01 | Freezy |  photography
Třídní schůzky dopadly dobře, vlastně dokonce vtipně :D Ale to tu rozebírat nechci, stejně byste to nepochopili. Přišli jenom 4 mamky z celé třídy, což je dost epic :D
U nás doma máme už překytkováno :D Ale osobně mi to vůbec nevadí, alespoň mám objekty k focení :D Minulý týden jsem vyfotila, nyní už sídlící v koši, větvičku třešně. Miluju sakury! Jsou tak krásné! Fotí se to samo. Poslední 3 fotky jsou ještě z chaty před 14 dny, přičemž se mi nejvíce líbí ta třetí od konce :)


Update #20

11. april 2011 at 21:42 | Freezy |  updates
Zase pondělí... Ráno vstanu, jdu do školy, na tenis, učit se, na notebook... každodenní stereotyp. Nemám chuť se moc rozepsávat, takže to vezmu rychle. O víkendu jsem nafotila několik fotek, které během týdne určitě zveřejním. Byla jsem doma, takže jsem byla jen tady s občasnýma přestávkama na učení - přestávek bylo mnohem méně než ve škole :P Zítra máme třídní schůzky, takže to bude hodně zajímavý. Pár 5ek se tam najde to víte... :D Ale není to myslím tak hrozný jako to minulé pololetí. Takže to snad nějak přežiju. Spíš se bojím co řeknou profesoři o mém chování :P No nic, jsem ukecaná no a? Už jste měli taky třídní schůzky? Co vaši rodiče říkali?

One person, one morning...

8. april 2011 at 22:09 | Freezy |  photography
Jak jsem již slibovala, že přidám fotky z chaty, tak tady jsou... Celkem se mi líbí :) Takže jsem spokojená. Kvůli focení jsem si dost přivstala a šla do terénu :D Myslím, že to celkem stálo za to. Není jich moc, jen 7. Zase jsem vytáhla z těch 70 fotek 7, které byly předurčeny k úpravě ve photoshopu.
Včera jsem psala rozhovor s blogovým magazínem, který teď píše s grafiky blog.cz Je mi velkou ctí, že si mě vybrali. Nejspíš nemají moc velkou návštěvnost, což je velká škoda. Jejich blog je velmi dobře udělaný. Rozhovor si můžete přečíst tady.
Edit 22:30 - úplně jsem zapomněla napsat jak to dopadlo s tím notebookem. Vysvětlení je na dlouho, ale vše je už v pořádku jak má být a budu mít příští týden (snad) novou baterku. :)

Update #19

6. april 2011 at 20:39 | Freezy |  updates
Od pátku, respektive od čtvrtka jsem nenapsala žádný článek. Jednak jsem byla na chatě, ale taky mám nějaké problímy s noťasem. Podle něj už nemám volnou paměť v systému. Při tom jsem všechny programy smazala a nechala tam jen to nejdůležitější. Žádné hry, žádný itunes, už mám jen jeden přehrávač (byla jsem zvyklá na DivX player, KMPlayer, VLC media player a windows media player - vím je toho dost, ale já je prostě potřebovala :D). Jednoduše tu teď nemám nic, zkoušela jsem mazat obrázky, PSD soubory, videa a nic. Pořád mám 0 GB (přesněji 148 KB). Bojím se, že se mi všechno vypne a bude to - víte kde. Tenhle problém mám už asi půl roku. Nejprve to začalo tím, že se mi z ničeho nic vypnul notebook (ikdyž jsem ho měla zapojený). Přišel mi jeden chlápek se na to podívat. Teď to začíná znít jako nevkusný erotický námět. Řekl, že neví o co jde a tak mi jen místo visty nainstaloval windows 7. Poté byl chvíli klid, ale nedavno to zas začalo. Ach j...mě to tak štve. Zítra by měl zase přijít, takže snad už tomu příjde na kloub a já budu moct v klidu dál pracovat, bez obav z toho, že se mi to zase vypne. Taky mám menší problémy s photoshopem, ale to si myslím, že to vyřeší ta chyba v systému. Musela jsem něco taky spiplat do soutěže na layforu. Nevím jak se mi tato dáma s výstřihem povedla, ale mě se celkem líbí :)

Update #18

1. april 2011 at 11:00 | Freezy |  updates

Předem bych chtěla říct, že tento článek je přednastavený. Nejspíš právě teď jedu směr jižní čechy. Jedu totiž na chatu. Je to sice dál, ale o to horší cesta :D Toho si nevšímejte :D Jsem si teď vzpomněla na Sněženky a machry :D Je celkem otrava, že mám chatu přes 200km daleko od domova. Dřív (než jsem začala hrát víc tenis) jsme s mamkou jezdily na chatu každý víkend. Ale začnu mluvit o něčem jiném než mi tu usnete. Domů se vrátím v neděli a na chatě budu fotit o sto-šest. Od vánoc jsem tam ještě nebyla, takže budem muset s mamkou makat, abychom to tam odzimovaly. Včera jsem šla na trenál, nakonec jsem přijela o 15 minut později, ale hrála jsem 2hodiny, takže jsem byla dost vyřízená.